Duben 2009

Opět prodlužuji

28. dubna 2009 v 20:04 | Midori |  Bleskovky a jiné soutěže
Tak milí soutěžící, pořád ne a ne dostat od vás ty chibíky, to bych řešila diskvalifikací, ale byla jsem požádána o prodloužení, takže v klidu. Zatím mi chibíky poslaly jen Shiny-popcorn, Midori Yoshi a Miharu No Sabaku. Čekám tedy na Alegru a Ormalin. A pokud jste náhodou zapoměly, co po vás chci atd., tady máte původní oznámení.

Prodlužuji tedy do 3.5. 2009, to je poslední šance pro Ormalin a Alegru.

Všechno nej Kasumi!!

28. dubna 2009 v 19:57 | Midori |  Watashi☺
Ohayou lidičky a slavíme, dle mého kalendáře má dnes Kasumi kioko svátek, takže přeju všechno nej a nej a ať se ti daří Kasumi.

Lidi co vám je?

26. dubna 2009 v 19:07 | Midori |  Watashi☺
Muj ty mnichu, lidi ale co je? Dneska je mezinárodní den špatných zpráv či co? Prvně se dozvím, že chce Kasumi skončit, pak chudák Suisei ztratí inspiraci a pak si všichni nevím proč myslíte, že ruším povídky!!

POVÍDKY SE NERUŠÍ!!!

Já si jen dávám pauza a dodělávám věci na objednávku a jiné blogy, nic neruším, tak klid pro boha.

Kasumi, to nám přece neuděláš!

26. dubna 2009 v 17:51 | Midori |  Watashi☺
Hele Kasumi, já se teď dozvěděla od Leiko šílenou věc, co tě to napadá? Odejít?!! Fuj, ani nápad! Holka neštvi mě, vždyť máš takový parádní blog a SBčka, která tě mají ráda, tak proč odcházet?

Nezabijte mě prosím

25. dubna 2009 v 22:58 | Midori |  Info
Sate moji milovaní návštěvníci, mám špatnou zprávu. Teď se toho na mě sesypalo moc + ještě povídky a jiné blogy, takže tu budu málo, ale nebojte, sem tam něco přidám. Dodělám Love Couples, Ty v Narutovi, povídky na přání (Paasi neboj, ten tvůj dárek udělám) a pak zase mažu na Fukyuu a SHS, takže gomenasai a moc prosím nezabíte mě, dewamata.
P.S. Mažu u těch povídek neznamená ruším, ale že pak co nejrychleji poletím psát další kapči!!

I Feel Good XD

25. dubna 2009 v 22:38 | Midori |  Watashi☺
Yahoo lidi, dneska jsem byla na volejbalovým turnaji a jsme 1.!! 1. od konce ale to se co? Neřeší! 4. ze 4, ale i tak jsme byli naprosto happy a byla sranda jak něco, prostě úža.
Jsem sice úplně grogy, ale jak jsem přišla domů, pustila jsem si I Feel Good od Jamese Browna a zpívala a trsala na židli XD
Je to úpa fajné, super písnička.
Klik na smajlíka

A na závěr omluva, já blbec blbý pitomý mám u Paase bůh ví jak dlouho pěknou ikonku a ani o tom nevím. XD Pardon, gomenasai, gomenasai. Jinak Paasi je super, arigatou.


Další club? Proč ne?

24. dubna 2009 v 21:13 | Midori |  Pro mě? Arigatou☻
Sate lidičky, tak jsem v dalším clubu či-li společný blog. Tenhle club založila Ormalin a je to pravé pro fandy anime a fantasy, tak se když tak přidejte.


Konec tipovky

24. dubna 2009 v 18:27 | Midori |  Bleskovky a jiné soutěže
Ohayou moji zlatí a konec první tipovky je tady. Teda někteří z vás mě dostaly, třeba Ormalin a Shiny-popcorn, kurnik že vy si pamatujete všechno co řeknu. XD A Ormíku, já vím že VK skoro vůbec neznáš, on na tom obrázku totiš Zero ani není, ale neřeš. XD

Tak správná odpověď je: Vybrala jsem si Kanameho a Akatsukiho.
Nikdo neuhodl oba, ale alespoň jednoho uhodli Paas, Ormalin a Terminátorka.

A otázka číslo dvě: Můj oblíbenec je Hanabusa Aidou.
Holky máte paměť, trefily se Ormalin a Shiny-popcorn a Paas to taky tipnul dobře.
Tak tady máte diplomky, snad se aspoň trochu líbí.
Hups, no Ichigovi to trochu ubralo xichtík no. XD


Tipovačka

23. dubna 2009 v 20:17 | Midori |  Bleskovky a jiné soutěže
Sate lidičky, teď se mi zrovna nechce do další kapitoly SHS nebo Fukyuu, tak mě prosím za to nezabíjte, ale už mám k obojímu obrázek.
Dovolila jsem si teda udělat tipovačku. Mrkněte se na tenhle obrázek a odpovězte mi na otázky, beru prvních 5.
1. Vybrala jsem si z tohodle obrázku 2 osoby, uhodneš které?
2. Mezi nimi je i můj oblíbenec, tipneš si kdo?
3. Z kterého anime jsou?
4. Co chceš na diplom?

Chceš povídku?

23. dubna 2009 v 20:09 | Midori |  Povídky pro vás
Takže jsem se rozhodla, že budu krom společných povídek psát i povídky na přání. Nebude to nic extra, však mě znáte.

Co to zase chci vědět?
1. Z jakého to bude anime? (Píšu jen z Naruta nebo Vampire Knight, jinak můžu napsat i povídku, co se anime týkat nebude, to je na vás.)
2. Hlavní postavy? (Maximálně 5 prosím)
3. Děj? (Tohle mi rozepište, napište, kde se to bude odehrávat, co se bude dít, co byste si představovali, prostě cokoliv co chcete, aby tam bylo. Jen prosím žádné vélké fantasmagorie a úchylárny taky nepíšu!)
4. Pošlete mi odkaz na váš profil i s obrázkem nebo mi popište jak vypadáte a jakou máte povahu a nebo mi můžete obrázek i vaši povahu poslat na mail sakura13@volny.cz A nezapomeňte napsat věk sebe a případně i zbylých postav.
5. Nějaké další přání? (Pokud máte cokoliv na srdci, nějaké speciální přání třeba že by se měl někdo v té povídce dát dohromady nebo zemřít atd.)

Můj 34. SB

23. dubna 2009 v 19:36 | Midori |  Spřáteláky♥
Ohayou lidičky, copak, možná se dívíte, jakto že 34. spřátelák, když jsem jich měla 35 že? No holt Ormalin ruší blog a tak jsem si ty její dva blogy vyhodila z SBček.No nic, takže tady mám teda opět svůj 34. spřátelák!!


SHS- Krásný zbytek dne nebo že by ne?

22. dubna 2009 v 9:03 | Midori |  Kapitoly SHS

Chyby- děláme je každý ať už jsou velké nebo malé. Chybám se člověk prostě nevyhne, chybami se člověk učí. Někdo chybuje víc a někdo míň, ale proč některé chyby působí bolest? Proč někdy něco nemůže vyjít tak, jak chceme? Kdo zná na tohle odpověď…

Vaše patnáctičlenná partička se hezky rozdělila. Trigrin si šla vybalit věci a zabydlet se, Jarmila z neznámého důvodu odešla do svého bytu, Mayako byla bůh ví kde a zbytek se nasáčkoval k Nakashimě, která se ochotně podělila o zážitky z dnešního odpoledne. "To jako fakt? Nevěřím!" Protestovala se smíchem Suisei, když se s Nakashimou hádaly, jestli líbá líp Kabuto nebo Deidara. "Hej tak si je vyměňte a uvidíme, kdo teda líbá líp." Zamrkala provokativně Yukiko načež po ní Suisei i Nakashima hodily polštáře. Najednou někdo zaklepal. Koizumi seděla nejblíže u dveří a tak v mžiku otevřela. No a kdo tam nestál. "Jarmilo, pojď dovnitř." Usmála se Nakashima na nově příchozí. "Kam si to zdrhla?" "Jo, padej sem, neuvěříš, co Nakashima vyváděla s Deidým!" Překřikovaly se Natali a Siriwasi, která nezapomněla při slově Deidým dodat trochu ironie. Jarmila se tak na půl usmála a hned se přidala ke svým kamarádkám. Uprostřed té diskuze se Miharu vrátila k původní Natalině otázce. "Proč si tak najednou odešla? Myslím jak jsem byla s Gaarou." Prohodila a upřela své zelené oči na Jarmilu. "No, řekněme že si mi nechtělo být se Slečnou z Hvězdné." Odfrkla Jarmila. Všechny vás to zaskočilo, co proti Trigrin jen má? Proč Jarmile tak vadí? "Ale no tak, co proti ní máš?" Promluvila za vás šechy nakonec Sango. "Co proti ní mám? Opravdu skromnost sama, pořád se snaží být středem pozornosti, ukázat jak je úžasná a jak je zajímavá, že přijela na Shinobku později. Pche, jen se vytahuje, nevím, co na ní vidíte." Vychrlila Jarmila se sem tam viditelným opovržením. "No teda, mně to tak nepřijde." Zakroutila hlavou Midori Yoshi. "Tak je holt ráda ve středu pozornosti a? Je pořádný cvok, ale jinak mi přijde fajn." Přidala se Midori. "Já jsem to tušila, jasně všechny se jí zastaňte. Hele neřešte to, každý má svůj názor." Obořila se Jarmila a trochu se zachmuřila. Leiko jen koukala kolem jako by se jí nic co se tady děje netýkalo. "Holky už dost o tom, co si místo toho zajít třeba, já nevím, třeba kina nebo, prostě někam!" Navrhla Ritsuko v naději, že uvolní tuhle dusnou atmosféru. "Já jsem pro." Souhlasila hned Leiko, která pochopila její záměr. Nakashima se postavila a zamířila do ložnice, ale uprostřed cesty se zastavila. "Tak mě napadá, co je vlastně s Mayako?" Řekla a vrhla na své kamarádky významný pohled. "A kruciš, no jo, ví někdo, kde bydlí?" Plácla se Midori Yoshi do čela. "Jo, takže plán je jasný, fofr za Mayako a pak se někam zašít." Oznámila Suisei a už nabrala směr dveře. "A neopít se." Pípla Koizumi načež jste se rozesmály. "Em holky, už je půl šesté a já bych vás tak v půl sedmé musela opustit, takže asi nepůjdu." Omluvila se Miharu a s provinilým výrazem zamrkala na Suisei. "No dobře, kluci, víme známe." Pokrčila rameny Siriwasi. A tak jste se zase rozdělily, Miharu zalezla do svého bytu a zbytek už byl na cestě k Mayako.
Netrvalo to dlouho a Suisei vás dovedla k další koleji, kde prý Mayako bydlela. "Takže 55, 56 á tamhle je 60!" Zajásala Natali, když konečně objevila byt Mayako. Tedy aspoň si to myslela, když zaklepala na dveře, otevřel jí Sai. "Em, já, hups špatný dveře." Zazubila se Natali a pak vrhla zlostný pohled na Suisei. "Co já řekla 60? Já myslela 50." Omluvila se, ještě jste zaslechly jak ze Saiova bytu vychází dívčí hlas, konkrétně hlas Ino. "Kdo to je Saii?" Volala sladce. "Fajn tak 50." Zavrčela Natali směrem k Suisei. Možná by si ještě něco řekly, ale tomu zabránila Midori Yoshi. Jakmile se za Saiem zavřely dveře, Midori Yoshi překvapeně zamrkala a pořád koukala na dveře jeho bytu. "To byl, to byl…" Koktala s udiveným výrazem. "Jo byl to Sai, no vidíš, už aspoň víš, kde bydlí." Usmála se Sango. "O to nejde, u něho byla Ino!! Chápeš? Ino je u něho v bytě! A tos neviděla, že měl u košile rozepnutých pár knoflíčků?" Láteřila Midori Yoshi a při tom běhala pohledem mezi Sango a dveřmi. "Jejda Midori, kam ty se mu to díváš?" Pokusila se ji uklidnit Jarmila, ale nic to nebylo platné. "Kruciš co to asi znamená? To s ní spal? Nebo bude? Nebo co, kruci ona mi ho přebrala!" Zaúpěla Midori Yoshi a vrhla ke dveřím poslední zlostný pohled. "Em, tak co jít raději za Mayako?" Pokusila se o jiné téma Midori načež už Ritsuko klepala na dveře číslo 50. Chvilku to trvalo, ale pak se dveře otevřely a v nich se objevila Mayako se smutným výrazem ve tváři a u uslzenýma očima. "Bože Mayako co se stalo?" Vyjekla hned Suisei starostlivě. "Holky? Co vy tady?" Řekla polohlasně Mayako a aniž by čekala na odpověď vám pokynula rukou, abyste šly dál. Ani jedna z vás neváhala a za chvilku už jste seděly u Mayako v bytě. "Tak povídej ty hromádko neštěstí." Pobídla ji Koizumi. Mayako zprvu mlčela, ale pak se dala do vyprávění. "Páni, vždyť je to super, byli jste spolu v kavárně a pak ti dal dokonce pusu, tak co je za problém?" Divila se Nakashima. "To není všechno, pak šel ještě ke mně a…" Pokračovala Mayako, až konečně řekla kamarádkám celé své trápení. "Klid Mayako, to bude dobrý." Snažila se Leiko uklidnit ji. "Jo, stejně je to jeho chyba, neměl na tebe spěchat." Přidala se Suisei. "Přesně." Souhlasila hned Koizumi. "Typický chlap, tomu nejde o lásku, jen si chtěl užít, fuj!" Odfrkla si Yukiko, v tu chvíli působila jako opravdový specialista na kluky a taky že s nimi měla dost zkušeností. Natali se na Mayako chápavě usmála. "Já vím May, chápu tě, ale neboj, to se časem napraví a navíc jak říkaly holky, blbě by se měl cítit on že tak spěchal a že se teď kvůli němu trápíš." Řekla mile a mrkla na Mayako. "Hele Mayako, tak poslouchej, dneska na kluky kašlem, tady Midori má dneska taky pech." Vyhrkla najednou Siriwasi a při posledních slovech pohodila hlavou směrem k Midori Yoshi. "Tak tak, jdeš teda s námi někam? Já bych ráda zašla třeba do kina." Zareagovala Sango, zvedla se a rukou naznačila ke dveřím. "Ráda, aspoň přijdu na jiné myšlenky." Souhlasila Mayako. Takže už nic nebránilo tomu, že jste se za pár chvil ocitly před kinem.
To bylo zrovna půl sedmé, Miharu se pečlivě připravovala na své rande když v tom někdo zaklepal. "Moment!" Křikla Miharu směrem ke dveřím, položila hřeben na stůl a jako blesk letěla otevřít. K jejímu překvapení tam stála Trigrin. "Můžu dál? Už mám vybaleno a nudím se." Řekla s úsměvem načež už seděla u Miharu v obýváku. "Celá natěšená na to rande že? A ty už se s tím Gaarou znáš z dřívějška? Řekni mi o něm něco, co se ti na něm nejvíc líbí?" Trigrin zasypala Miharu kupou otázek. "Em cože?" Řekla zmateně Miharu, až si konečně to kvantum slov urovnala v hlavě. "Jo nemůžu se dočkat a chodila jsem s ním na základku. No nevím, co bys chtěla vědět. Mně teda stačí že je milý, hodný, pěkný, má nádherné vlasy a krásné oči a víš že má nad levým okem vytetovaný znak lásky? Já ho mám vytetovaný taky, ale jinde než nad okem. Já ho zbožňuju." Odpověděla rychle Miharu a pak zalezla do ložnice. Oblékla si modré tříštvrťáky a červené tričko bez ramínek na zavázání okolo krku, pak sáhla po bělomodré pruhované tašce a začala si chystat věci na bazén. "Takže ručník, plavky, hřeben, nezapomenout klíče a…" Zastavila se při pohledu na jednu drobnost, mám nebo ne? To si asi moc věřím, že k tomu dojde, ale co když přece jen? Jistota je jistota. Pomyslela si a sáhla po antikoncepci. "Ale ale, asi máš jasný plán že?" Ozvalo se najednou za Miharu, která se pěkně polekala a upustila tu malou krabičku na zem. "Ježiš Trigrin já málem měla infarkt!" Vydechla si, když zpozorovala, že se za ní neplíží žádný lupič ale její kamarádka. "Koukám, že máš vymyšlený program i po bazénu že?" Popichovala ji dál Trigrin s šibalským úsměvem na rtech. "Em to ne, já jen, víš pro jistotu ne, přece, no kruciš přece nechci být těhotná." Vyhrkla rozrušeně Miharu a hned tu malou krabičku schovala do tašky. "Co? Ty nikdy nechceš být maminka?" Žertovala dál Trigrin. "Ale houby, nechytej mě za slovo! Já myslela že teď nechci ty trubko!" Zasmála se Miharu, vytáhla si opět hřeben z tašky a začala si pročesávat své dlouhé blond vlasy.
Mezitím už Mayako a spol seděla v kině a smála se s ostatními u jedné komedie. Ta trvala asi do osmi. "Holky dík, hned mám lepší náladu." Usmála se vděčně Mayako. "To Midori taky že?" Kývla směrem k Midori Yoshi Nakashima. "A kurňa!" Zaláteřila Jarmila. A taky bylo proč, jestli Midori Yoshi předtím měla lepší náladu, tak teď už je buď pěkně naštvaná nebo se utápí v slzách a nebo možná obojí. Z kina právě vycházela skupinka lidí, mezi nimi byl třeba Choji, Shino, Tenten, Hináta ale i Sai a Ino! Ino si Midori Yoshi a jejích kamarádek všimla jako první a tak se začala co nejvíc lepit na Saie. V Midori vřela krev. "To snad není pravda!" Vrčela polohlasně a při tom nespouštěla oči z Ino. "Prosím tě klid, je to jen blbá Ino, hlavně v klidu." Pokusila se zmírnit Midorin vztek Leiko. "Hele Leiko, já jsem naprosto klidná, tedy budu úplně klidná, až té nafintěný princezničce vytrhám všechny vlasy!" Zanadávala Midori Yoshi, to už ale vaši partu míjel Sai a samozřejmě Ino. "Sate." Pozdravili oba skoro jednohlasně. Sai se mile usmál na Midori Yoshi a pochopitelně ho udivilo, proč se tváří jako kyselý citron. Už se chtěl zeptat, ale Ino se chopila šance. "Á Midori Yoshi, Saii počkal bys minutku? Já se chtěla se svojí kamarádkou jen na něčem domluvit." Řekla sladce a bez dalších slov odtáhla Midori Yoshi pryč od ostatních. "Hej nech mě!" Sykla na ni Midori, načež ji Ino pustila a jen se usmála. "Tak aby bylo jasno, Sai je můj, tak si dej pohov." Začala klidně Ino. "Pche, jako by se mu líbila nafintěná barbina!" Odsekla vzdorovně Midori. "Ale ale, jako by sis nevšimla, když se mu teda nelíbí nafintěná barbina, tak proč je se mnou a ne s tebou, ha? Dej si pokoj ty chudinko, Sai prostě o mě." Odporovala jí Ino a provokativně se usmála. To už si Midori nenechala líbit, nabrala rychlejší tempo, co nejrychleji za holkami! Mihlo se jí hlavou, ještě ale slyšela Ino, jak ji pořád uráží a podceňuje, v tu ránu se Midori Yoshi zastavila a prudce otočila směrem k Ino. "Málem bych zapomněla, čau!" Odsekla, ukázala Ino prostředníček a pak uháněla za holkami. Ani se už neotáčela, bylo jí jedno, co teď Ino dělá, Saie se prostě bez boje nevzdá! "Ahoj zítra Saii." Usmála se na něj mile a pak mrkla na své kamarádky. "Tak copak ti Ino chtěla?" Zajímala se hned Ritsuko. "Co by, saie chtěla, to tak, já se teda bez boje nevzdám!" Řekla hrdě Midori Yoshi s ještě střelila po Ino pohledem. "Počkej, to ti to normálně řekla do očí?" Podivila se Nakashima. "Jasně, něco v tom smyslu, že jsem chudinka, co na Saie nemá a že je prostě její plus nějaké další nadávky." Pokrčila lhostejně rameny. "Pěkná drzost." Odsoudila to Leiko. "Hele a co ty na to krom těch hrdinských řečí?" Zajímalo Siriwasi. "Víš gesta někdy řeknou víc, zlatý to prst tenhle prostředníček." Ušklíbla se Midori Yoshi načež následoval takový mírný smích.
Zatím co holky zamířily zpět ke koleji, Miharu si užívala rande. Po tom všem plavání a skotačení ve vodě byla už trošinku unavená. Po bůh ví kolikáté rovince doplavala k okraji bazénu a sedla si na něj. "Uf, první." Vydechla spokojeně když připlaval i Gaara. "Už zase? To nemá cenu s tebou soutěžit, stejně vždycky vyhraješ." Usmál se na ni. "Ale jdi." Opětovala jeho úsměv Miharu a stříkla mu vodu do obličeje načež ji Gaara stáhl zpět do vody rovnou do jeho náručí. Zadívali se sobě dlouze do čí a pak následoval další sladký polibek. Miharu se splnil sen, vždyť je se svým Gaarou! Ano opravdu je to její Gaara, který má oči jen pro ni a pro nikoho jiného. Tahle myšlenka se Miharu zamlouvala, komu taky ne že? "Plavání už asi bylo dost viď, ale co třeba ještě zajít někam jinam?" Navrhl jí Gaara a Miharu nemohla než souhlasit. Za chvilku už byli oba dva převlečení a namířili si to do nejbližšího baru. Trocha pití ještě nikomu neuškodila že? Říkala si v duchu Miharu a při tom si vzpomněla na ten večer s Akatsuki. Trocha ne, ale hodně jo, konec debat, prostě se nesmím ožrat! Mávla nad tím rukou Miharu a při tom si přiťukla skleničkou s Gaarou. V tom bar seděli asi do devíti a ve čtvrt na deset už byli skoro u koleje. "Byla to paráda Miharu, víš s nikým mi není tak dobře jako s tebou." Usmál se na ni Gaara, romanticky ji políbil a pak s rozloučením odešel. Miharu zasněně ještě chvíli stála před kolejí a dívala se, jak Gaara mizí v dálce. Když tak šla po schodech nahoru ke svému bytu, z neznámého důvodu si najednou vzpomněla na tu drobnůstku pro všechny případy. Já jsem to říkala, to jsem si moc věřila, že by se něco mohlo stát. Trochu ji to zamrzelo, ale hned naladila jiné myšlenky. Jen na mě nechce spěchat, nejsem žádná šereda aby neměl zájem. Usmála se v duchu, to už stála před svým bytem a začala v tašce hledat klíče. "Do prkna!" Vyjekla po zjištění, že ty klíče nemá. Kde můžou být, kde jsem je já blbec nechala? Moment, ach kruci když jsem dala Gaarovi těch pár věcí na podržení jak se mi rozsypala taška, tam byly ty klíče, takže, mihlo se jí hlavou po krátkém vzpomínání načež přestala znovu a znovu prohlížet svou tašku."Je má Gaara." Dokončila svou úvahu nahlas, pak už nic neřešila a rozběhla se ke koleji, kde bydlel Gaara. Sem tam si v duchu vynadala, jaký je sklerotik až konečně doběhla k jeho bytu. Miharu chvilku nervózně přešlapovala před dveřmi, až se odhodlala zaklepat. Dveře se hned otevřely a v nich stál překvapený Gaara. "Já jsem si u tebe nechala klíče." Vysvětlila trochu rozpačitě Miharu celá udýchaná. Pochopitelně ji Gaara nenechal stát za dveřma a hned ji pozval dovnitř. "Moc se omlouvám, to byla moje chyba, tady." Začal se omlouvat Gaara a podal Miharu klíče. "Ne, v pohodě, to já blbec jsem si na to nevzpomněla." Protestovala hned Miharu.
Jestli si Miharu myslela, že si jen zaběhne pro klíče a půjde, mýlila se. Hned se zabrali do hovoru, Gaara Miharu nabídl i pití a když říkám pití, tak pochopitelně něco s alkoholem. To Miharu ale odmítla, pořád měla v živé paměti ten úlet s Akatsuki a navíc opít se před Gaarou, no děs. Miharu u Gaary seděla nějak do desíti, to už se pak chystala odejít. "Počkej Miharu, už je přece jen pozdě večer a" Řekl Gaara, chvilku se odmlčel a pak pokračoval: "myslel jsem, jestli bys tady nechtěla zůstat přes noc." Dokončil svůj návrh a podíval se na Miharu. Ta se moc dlouho nerozmýšlela a jen s radostí přikývla.
V tu dobu už byl zbytek holek na koleji. "Hele co zajít dolů do klubovny? Naštěstí na zítřek nic nemáme a proč se nudit na pokoji že? Navrhla Nakashima. "Já jsem pro, hele je tam ping-pong, já si jen zaběhnu pro pálky a míček." Oznámila Ritsuko a za minutku už držela dvě červené pálky a pár míčků. "Hele bude Mayako v pohodě? Ještě aby vyvedla nějakou hloupost." Strachovala se Leiko, když si vzpomněl na Mayako, která z kina šla už domů. "Ježiš Leiko, není přece sebevrah nebo duševně labilní!" Vyhrkla Jarmila. "Ty máš nápady Leiko, myslím, že bude v pohodě." Uklidnila ji Midori a sešla ze schodů do přízemí. Už ke schodům byl z klubovny slyšet veselý smích, povyk a ještě něco dalšího. Když jste vešly dovnitř, nestačily jste se divit. V klubovně krom jiného bylo i menší podium, na kterém se právě vrtěla Trigrin a zpívala a nutno říct, že pěkně. Krom vás a Trigrin byli v klubovně ještě jiní lidi a mezi nimi i Sakura, Kin, Sakon, Ukon a Sasuke. Když Trigrin dozpívala, sklidila aplaus a s úsměvem slezla dolů z podia. Dokonce i náš lhostejný Sasuke se přinutil k potlesku. Kruciš proč musí být tam, kde jsem já! Pomyslela si Jarmila. "Páni Trigrin, no to bylo něco." Pochválila její výstup Midori Yoshi. "Takže rozená zpěvačka jo?" Přidala se Sango. "Díky za poklonu, to víte, umělec každým coulem." Usmála se Trigrin, to už k vám ale mířila Kin. "Hele Trigrin, to byl úspěch, všimla sis, že ti dokonce i Sasuke tleskal? Ještě aby se do tebe zamiloval že, i když proč ne, máš dlouhé černé vlasy a modré oči, přesně jeho typ. No nic, už padám nahoru, čau zítra." Vyhrkla Kin a pak už zamířila pryč z klubovny. "No vida, že bych se líbila?" Usmála se spokojeně Trigrin načež nepochybně cítila vražedný pohled Siriwasi a Leiko. "Pche, že jsem jeho typ a co jako? Pokud vím, krom fůry jiných Sasukefilů tu jsou dva, kterým bych ho v životě nepřebrala že?" Mrkla na ty dvě Trigrin s úsměvem. To Leiko uklidnilo a Siriwasi se taky zklidnila. "Fajn, beru to, takže modré oči, myslím že zelené by mu taky mohly stačit." Usmála se Siriwasi spokojeně. Bod, aspoň nějaké plus, modré oči. A co že nemám moc dlouhé vlasy a nejsem černovláska? Na tom snad tolik nezáleží ne? Zaradovala se v duchu Leiko. "Tak fajn, kdo jde hrát?" Optala se Ritsuko, která už stála u ping-pongu. "Já si zahraju, dej sem pálku, už teď jsi poražená." Zazubila se Natali a vzala si od Ritsuko pálku. Yukiko přejela celou místnost pohledem, až si všimla příhodného místečka, kde by se dala hrát flaška a flaška už dokonce byla rozehraná. Člověk by se divil, ale hrál i Sasuke, to Yukiko nedalo a tak přemluvila Siriwasi a Leiko ať jdou taky hrát. "Yukiko má asi jasný plán." Šeptla Koizumi Suisei. "Jo, no uvidíme jak Sasuke zareaguje na ten úkol, je jasné co mu Yukiko hodí." Přitakala Suisei a společně s Koizumi a Nakashimou sledovaly hru. "Hele ticho, teď!" Upozornila Nakashima ve chvíli, kdy měla Yukiko dávat úkol Sasukem. Leiko to bylo celkem jasné a jen se nervózně dívala kolem, Siriwasi taky měla jasnou představu a tak jen doufala. "Fajn úkol, takže dej Siriwasi nebo Leiko pusu na pusu a pořádnou!" Oznámila vítězně Yukiko. "Ty vole, ona mu to fakt dala." Vyhrkla Suisei polohlasně. "No kruci, koho si Sasuke vybere?" přidala se Koizumi. Dokonce i Natali a Ritsuko chvíli přestaly hrát a sledovaly dění u flašky stejně jako zbytek lidí v klubovně. Sasuke se tak trochu zamračil na Yukiko a pak se takovým dá se říct omluvným pohledem podíval na Leiko a Siriwasi. "Končím." Řekl zřetelně a nahlas a vstal. Yukiko se naštvaně zapýřila, Leiko jen smutně zamrkala a Siriwasi trochu poklesl úsměv. "Ty jo, blbec jeden, měl si vybrat." Kroutila nad tím hlavou Trigrin. "Ach kruci, máme další dvě, co budou potřebovat utěšit." Prohodila Sango a ostatní jen přikývly. "Jestli pak se Miharu taky tak "daří", jako nám." Pousmála se trpce Jarmila.
Miharu na rozdíl od Siriwasi nebo Leiko nějak netrápila, naopak měla velmi dobrou náladu. Co to znamená, když vám kluk nabídne, abyste u něj přespaly? Pro Miharu to znamenalo, že bude potřebovat tu svoji drobnost. A taky že potřebovala, od hovoru přešlo ke gestům, od gest k dotykům a od dotyků k polibkům, až šlo oblečení dolů a ta drobnost musela z tašky ven. Co následovalo si asi dokážete živě představit že?
Tak se tohle úterý pomalu ale jistě chýlilo ke konci a jaký bude asi další den? Jak si poradí Leiko a Siriwasi s tímhle zklamáním a copak bude s Mayako?

Výsledky 2. kola

21. dubna 2009 v 19:38 | Midori |  Bleskovky a jiné soutěže
Ohayou moji milovaní návštěvníci a je tady konec 2. kola VGS. Gratuluji postupujícím a kdo se bohužel do dalšího kola nedostal, ať nezoufá. Dobrá práce, hlavní je přece zúčastnit se a ne vyhrát že?
AlegraA vy ostatní mi do 28.4. 2009 můžete posílat na sakura13@volny.cz své výtvory. Úkolem do 3. kola je udělat vlastního chibíka, či-li najdete si nějakého chibíka, přebarvíte mu vlasy, případně vlasy zkrátíte nebo prodloužíte, změníte barvu očí nebo mu přidáte bríle, ale ten chibík by měl vypadat jako vy. Tak těším se na vaše chibíky, dewamata.
P.S. Doporučuji PhotoFiltr nebo PhotoShop, ale jak si toho chibíka uděláte, to je na vás.

Kdo kdy slaví?

19. dubna 2009 v 18:57 | Midori |  Info
Ták milý blogaři, kdo se zapsal, ten se zapsal, kdo ne, už má smůlu. Tady to máte, kdo kdy slaví a dovolila jsem si i přidat pár svátků.

Yahoo SONB XD

19. dubna 2009 v 16:58 | Midori |  Info
Ohayou lidi, jste zlatý!! Díky vám jsem na blogu Žabajzny uhrála 2. místo, arigatougozaimasu.

Tak tohle jsem dostala já.
A tady máte drobnost ode mě.
Na závěr jedna otázka, trochu mi blbne počík a blog a tak se ptám, co se vám zobrazuje vedle menu? Jako myslím tam, kde bývá motto, pokud se tam něco zobrazuje, tak co? Předem dík za odpověď.

Fukyuu-9. ledna aneb příjezd nových studentů(Suisei, Miharu, Mayako, Rei a Natali)

16. dubna 2009 v 21:33 | Midori |  Kapitoly Fukyuu
Japonsko leží na mnoha ostrovech a jedním z nich je i malý ostrov nebo spíš ostrovní město jménem Tenryuu. Ano, drak střežící nebeskou bránu, to je trefný překlad jména toho města. Tenryuu je nádherné městečko dodržující tradice, ale i městečko, které jde s dobou, i když se to třeba od prvního pohledu nezdá. Na tomhle malém ostrůvku se ale před rokem odehrála děsivá událost, která navždy poznamenala všechny obyvatele Tenryuu. Kdo by řekl, že takové malebné místo má za sebou takovou krvavou minulost? Kdo by řekl, že se zde před rokem objevil psychopat, který málem vyvraždil celé městečko? Jak se říká, první zdání klame a stejně tak i pohled na toto nádherné místo, které se stejně jako jeho obyvatelé snaží skrýt tu bolest a utrpení, které se tady před tím rokem objevilo.

Bylo půl desáté ráno, slunce už se dávno probudilo stejně jako
obyvatelé Tenryuu. Na dnešek 9. ledna připadala velká událost, měli přijet noví studenti. Ano, Tenryuu je sice celkem malé městečko, ale zdejší střední škola a univerzita, ty jsou vyhlášené po celém Japonsku a opravdu nemalé množství teenagerů se sem chce dostat. Tohle úterý měli všichni studenti volno, naopak místo učení museli pomáhat s přípravou vítacích ceremonií nováčků, kteří sem konečně přijedou. Jejich příjezd sice připadal až na dvanáct hodin, ale i tak všichni spěchali, aby přípravy byly co nejdříve dokončeny. Stejně tak jako jiní i Natali pomáhala s přípravami. Natali Asakura je jednou z původních obyvatel, Tenryuu by za nic na světě nechtěla opustit, i když tady zažila tu největší hrůzu. Mezi oběťmi toho vraha byli i její rodiče, to jí bylo patnáct let. Nyní Natali žije u náhradní rodiny, ale ta jí nemá příliš v lásce a bere ji spíš jako služku než dalšího člena rodiny.
"Natali dávej pozor!"Vykřikla najednou jakási dívka s černýma očima a dlouhými fialovými vlasy. "Co?" Probrala se ze svých vzpomínek Natali a hned si uvědomila, že málem shodila jakousi vázu. "Promiň Rei, já jsem…" Omluvila se Natali, ale větu nedokončila. "Myšlenkami úplně jinde a opět dumáš nad tou náhradní rodinou." Skočila jí do řeči Rei a chápavě se na Natali usmála. "Co se loudáte? V květinářství už na nás čekají, zase vázat kytice i na zítřek." Ozvalo se najednou za Natali a Rei, byla to Mayako. Vysoká černooká holka s dlouhými rovnými vlasy takové černomodré barvy. Mayako stejně jako Rei a Natali patřila k původním obyvatelům Tenryuu, byla to ale taky jedna z těch mála šťastných, kterým přežila celá rodina. "No jo, už letím." Přikývla Natali a odhrnula si z čela své černé vlasy. Rei také zamířila k Mayako a za pár chvil už byly před květinářstvím. "Vsadím se, že Hana san to bude brát hodně těžko, zítra to bude přesně rok." Špitla Mayako dřív než vešly dovnitř. Ano, mladá Hana Wong-majitelka květinářství to měla stejně jako Natali těžké, při tom masakru před rokem zemřel i její manžel, byli svoji sotva měsíc a už z Hany byla vdova. Takových příběhů bylo v Tenryuu mnoho, třeba pekař Tau, tomu ten psychopat zabil ženu i jeho dva syny a nebo Chiaki a Dan Abare, těm zemřela jediná dcera, nebylo jí ani pět let. Osudovým dnem bylo desátého ledna, to ten vrah konečně a snad i navždy zmizel. Zítra desátého to bude přesně rok od těch vražd, zítra bude jeden z mnoha svátků-Fukyuu no Hiruma tak zvaný Nesmrtelný den, kdy si obyvatelé Tenryuu budou připomínat to, na co se snaží zapomenout a budou truchlit za mrtvé. To bylo druhé nejdiskutovanější téma hned po příjezdu nových studentů. Spekulovalo, že je mezi novými studenty i dcera premiéra. Rei, Natali i Mayako vešly dovnitř a slušně pozdravily. Odpovědí se jim dostalo posmutnělé pípnutí mladé ženy s dlouhými vlnitými vlasy hnědé barvy, lesklýma zelenýma očima a kulatými brýlemi. To byla Hana Wong, tiše si cosi zpívala a se smutným výrazem ve tváři vázala kytice chryzantém. "Já uvážu kytice na zítřek, vy se prosím postarejte o ty na dnešek, větévky sakur jsou na pultu, bílé růže vzadu a stužky jsou u růží." Informovala trojici dívek Hana a pak se opět zabrala do své práce. Dívky mlčky přikývly a pustily se do vázání kytic. "To bude zítra něco." Povzdychla si tiše Rei a sáhla po pár bílých růžích. "Jo, nálada bude příšerná, každý bude vzpomínat na tu hrůzu a lidé jako Hana san na tom budou nejhůř." Přikývla Mayako, najednou se ale ozvalo polohlasné vzlyknutí. "Dost už o tom." Okřikla ty dvě Natali, ani jí samotné nebylo tohle téma moc příjemné a tak se raději začaly bavit o těch nových studentech. "Co víš, třeba mezi nimi bude i tvoje budoucí láska." Usmála se Rei mile a odložila na bok další hotovou kytici. "No to nevím, ale vím, že přijede nájezd mých známých, jako třeba Miharu nebo Suisei." Vložila se do toho Mayako. "Fajn, hele je jedenáct, už jen hodina." Upozornila je najednou Natali, v květinářství už strávily nějaký ten čas. "Tohle byla poslední, tak co, zajít se oblíct do něčeho lepšího? Nebo se jen tak projít po městě?" Navrhla hned Rei. "Fajn, já jsem pro tu procházku." Odpověděla Mayako a mrkla po svých kamarádkách. "Tak jdeme, dewamata Hana san." Souhlasila Natali a za pár chvil už se procházely po městečku.
"Hele holky," zastavila se najednou Mayako. "kdo je to? Já tady v Tenryuu znám každého a na takový individuum si nevzpomínám, navíc noví studenti přijedou až ve dvanáct a tenhle na nového studenta ani nevypadá." Dořekla Mayako a rukou naznačila k tmavšímu rohu jedné ulice, kde ve stínu stála jakási podivná silueta mužského tělo celá v černém, i vlasy černé. Rei i Natali toho kluka taky nepoznávaly. On si jich očividně nevšímal, ale aniž by něco řekl, bylo z něho cítit něco jako nenávist a zlost. Z ničeho nic zvedl hlavu a blesk po těch třech svýma ledově černýma očima. Jeho pohled byl tak chladný a bezcitný, až holkám přeběhl mráz po zádech. "Raději půjdeme jinudy." Zašeptala Natali a společně se svými kamarádkami nasadila opačný směr a rychlejší tempo. Když už byly v uctivé vzdálenosti, opatrně se otočily. "To není možné!" Vyhrkla polohlasně Rei. "Co?" Zareagovala hned Natali a vzápětí pochopila. Tam kde před necelou minutou stál ten kluk nebylo nic, prostě zmizel, nebyl tam. "Ale vždyť je to slepá ulička, nejsou tam žádné odbočky, krom téhle, kde jsme my a za námi přece nešel!" Dodala Mayako trochu znepokojeně. Po téhle podivné události holky raději zamířily na náměstí, to bylo zrovna čtvrt na dvanáct. "No co, tu chvíli vydržíme, aspoň chytíme dobrý místa." Pokrčila rameny Rei a společně s Natali a Mayako si sedla na okraj kašny, které byla na vyvýšenině nad náměstím. Odtamtud měly perfektní výhled na celé dění dole.
"Můžu si přisednout?" Ozvalo se najednou za těmi třemi a když se otočily, stál za nimi kluk s bílými vlasy asi tak do půlky krku a zvláštníma tmavě fialovýma očima. Rei se stejně jako Mayako ohlédla, ale Natali jen mlčky hleděla do země. "Klidně." Odpověděla Rei a Mayako přikývla, Natali ale stále mlčela, jen se tak po očku na toho kluka dívala. "Ty jsi tu asi nový že?" Zajímala se hned Mayako. "Trefa, jsem jeden z mnoha nových studentů, jmenuju se Hidan." Odpověděl jí a usmál se. "Ahoj, já jsem Mayako." Usmála se taky. "Já se jmenuju Rei a tady tahle zdánlivě němá osůbka, to je Natali." Představila se Rei a při posledních slovech kývla hlavou k Natali, která se trochu začervenala. "Nějak brzo ne? Myslela jsem, že noví studenti tady budou až ve dvanáct." Podivila se trochu Rei. Hidan jen pokrčil rameny a sedl si vedle Natali. "Ty asi moc nemluvíš co?" Řekl Hidan směrem k Natali a když zvedla hlavu, zadíval se jí do očí, jako by se z nich snažil něco vyčíst. Ovšem jediné čeho dosáhl byl ruměnec na Natalině tváři, který hned vystřídal pobavený úsměv. "To by ses divil, Rei i Mayako ti potvrdí, že já teda tichá rozhodně nejsem." Zasmála se Natali, jako by najednou dostala všechnu svoji odvahu zpět. Nějakou tu chvíli tam ti čtyři seděli a povídali si, Hidan byl fajn kluk, ale nejvíce si oblíbila právě Natali, dokonce se zdálo, že se jí zalíbil trochu víc než jen jako kamarád. Z ničeho nic se ozval starostův hlas, jak ladil mikrofon. To bylo za minutu dvanáct a náměstí už bylo plné lidí. "A kruci, asi bych jim tam chyběl, tak později." Rozloučil se Hidan a nezapomněl se usmát na Natali. "Tak co slečno nesmělá?" Neodpustila si Rei pobavený úšklebek. "Holka já tě nepoznávala, to bude asi láska, že jsi tak ztuhla." Přidala se Mayako. Natali nasadila vítězný výraz: "A co když jo? Hele vždyť nebyl vůbec špatný, mně se teda líbí." Usmála se, to už se ale dole opět ozval starostův hlas. Starostou Tenryuu byl už pěkně starý Sarutobi, ten byl vlastně místní pamětník, byl skoro tak starý jako samotné Tenryuu. "Konichiwa, konečně nám nadešla ta chvíle, kdy můžeme přivítat nové studenty, nové naděje našeho městečka. Pro Tenryskou střední školu i univerzitu je čest, že si i dcera premiéra vybrala zrovna naše malé městečko." Začal Sarutobi a pak vytáhl nějaké seznamy a začal představovat to množství nových tváří. "Hele ta blondýnka to je Miharu a hned vedle ní je Suisei." Informovala Mayako. "Já tam nevidím, teď se tam postavili ti lidi." Zanadávala Rei a tak si stoupla na kašnu, ale to jí nestačilo, chtěla vidět ještě líp a tak se pokoušela vylézt na úplný vršek. Jenže ouha, kašna byla mokrá a tak Rei podklouzla noha, no a než se nadála, už byla ve vodě. Samozřejmě se do kašny zřítila s jakýmsi křiknutím, což upoutalo pozornost lidí dole, kteří propukli v pobavený smích. Ani Natali a Mayako si neodpustily úsměv, zato Rei moc do smíchu nebylo, byla pořádně mokrá od hlavy až k patě. "Teda ty seš číslo Rei." Smála se Natali a stejně jako Mayako pomohla Rei z vody. "Holt mistr trapasů." Přitakala Mayako, to už byla Rei venku a svým kamarádkám uštědřila spršku vody z kašny. Tak tam ty tři seděly mokré do konce starostova projevu a asi v jednu hodinu se ta akce konečně rozpustila. "Nevím jak vy, ale já se mažu převlíct." Řekla Natali a zamířila od kašny po schodech dolů na náměstí. Hned za ní i Mayako a pořádně mokrá Rei. Sotva došly na náměstí, už se staly středem pozornosti lidí, kteří tam ještě byli.
"Mayako!" Ozvalo se dvojhlasně a vzápětí už byla u Mayako zelenooká dlouhovlasá blondýnka a holka s bílými vlasy staženými do dvou culíků a červenýma očima. "Tak tohle je Miharu" představila Mayako blondýnku "a tohle je Suisei, jinak to je Natali a Rei." Dořekla a pak i se svými kamarádkami nabrala směr domů, aby se převlékla. Ale Suisei a Miharu nebyly jediné´z nových studentů, kteří se rozhodli seznámit se s naší mokrou trojkou. "Pěkný pád." Usmál se směrem k Rei nějaký kluk s hnědýma očima a krátkými hnědými vlasy, nevypadal vůbec špatně a byl to přesně Reiin typ. "Em, no trochu mi to podjelo." Řekla rozpačitě a pokusila se o úsměv. "Jej promiň, já se nepředstavil, jmenuju se Kiba Inuzuka a tohle je Akamaru." Pokračoval ten kluk a jen co řekl Akamaru, už u něj byl velký bílý pes, který vesele vrtěl ocasem a zvědavě si prohlížel Rei i její kamarádky. "Ten je krásný." Usmála se Miharu a hned začala Akamara hladit po hlavě.
V tom si Natali všimla, že policejní náčelník Ibiki právě cosi dal na informační tabuli. "Hele pojďte se na to podívat, je tady rozpis tříd." Oznámila Suisei, která už stála u tabule. Nemusela to říkat dvakrát a už tam u nástěnky byl i zbytek. "Cože? Jak to, že kluci a holky mají oddělené třídy?" Zaláteřil Kiba při pohledu na nástěnku. "No jo, Tenryuu jde s dobou, ale zase tady dodržujeme některé tradice a tohle je jedna z nich." Pokrčila rameny Natali. "Ale jinak se snad vídat můžou ne?" Usmál se Kiba a když mu Natali odpověděla že ano, věnoval Rei úsměv. "Hej Kibo pohni si, rande si můžeš domluvit jindy ne?" Zavolal na Kibu jakýsi blonďák s jasně modrýma očima. "Sklapni Naruto, vždyť už jdu!" Okřikl ho Kiba, rozloučil se a pak i s řečeným Narutem a dalšími kluky odešel kamsi do neznáma, Akamaru šel samozřejmě poslušně s ním. "To byl Naruto Uzumaki, cvok, šílenec s velkým sebevědomím, nikdy nic nevzdává a je závislý na ramenu." Informovala hned Suisei holky. "Jo, chodily jsme s ním do třídy, no síla, v jednom kuse nějaký trapas nebo průšvih." Souhlasila Miharu. Po tomhle následovala němá chvilka, kterou za chvíli přerušila Suisei. "Hele Mayako, řekni nám něco o tomhle městečku. Určitě tady je fůra zajímavostí a věcí k vidění ne?" Optala se zvědavě a Miharu jen souhlasně přikývla. "Ráda řeknu, ale Rei se nutně potřebuje převlíct viď? A mně v tom mokrém tričku taky není nejlíp." Odpověděla Mayako pohotově. Miharu i Suisei jen pokrčily rameny: "Tak fajn."
Po krátké domluvě jste se všechny rozešly do svých bytů a za pár chvil všechny suché jste se opět sešly na náměstí. "Fajn, tak průvodkyně povídej." Pobídla Suisei Mayako. "Tak už jste slyšely, že máme oddělené třídy, ale jinak se po škole můžeme s kluky vídat." Začala vysvětlovat a při tom živě gestikulovala. "A vždy 13. ledna, což je tady začátek školního roku se pořádají nejrůznější soutěže, ať už něco ve sportu nebo vědomostní soutěže, máme takový oddychový den a dostaneme seznam s věcmi, které potřebujeme do školy." Přidala se s úsměvem Rei, která tenhle den měla obzvlášť ráda. "No paráda, až na ty oddělený třídy se mi to líbí." Usmála se Miharu. "Jo a taky tady máme nespočet svátků." Přitakala Mayako načež jí ale hned pohasl úsměv stejně tak jako Rei a Natali. Suisei i Miharu si toho samozřejmě všimly, ale dřív, než se stačily na cokoliv zeptat, Natali už se chytila slova. "Na zítřek připadá jeden ze svátků, který patří mezi ty méně veselé. Fukyuu no Hiruma či-li Nesmrtelný Den nám připomíná tu hrůzu, která skončila před rokem právě 10. ledna. Před rokem se tady v Tenryuu objevil jakýsi psychopat, nikdo nevěděl odkud ani co tady chce. Prostě se objevil, málem vyvraždil celé Tenryuu a pak 10. konečně zmizel, jakoby se po něm slehla zem." Vysvětlila jim a při těch slovech jí, Rei i Mayako probleskly vzpomínky na tu hrůzu. "Jediné co po něm zbylo byl nespočet mrtvol a zoufalých a zkroušených lidí." Dodala ještě Natali, ale raději zapudila vzpomínky na kaluže krve, ve kterých našla svou rodinu. Suisei i Miharu jen ohromeně poslouchaly a v tu chvíli si nedovolily ani pípnout. "Em, tak dost už o tom, máme i pozitivní svátky. Třeba Sakura no Hiruma, ten se slaví, když rozkvete první sakura." Snažila se Rei navodit jiné téma. "A mezi mé oblíbené taky patří Chuushuu, ten zase slavíme uprostřed podzimu, další den volna, který je na počest bohů, kteří nám dopřáli dobrou úrodu." Chytila se hned Natali už s trochu veselejším výrazem. "A dalším významným svátkem se Tenryuu no Sou, to 6. července slavíme založení městečka." Pokračovala Mayako, to ji ale hned přerušila Natali. "Ale nejraději mám 25. srpna, to je velký karneval, kterým se loučíme s létem." Dodala a pak začala holkám vyprávět o tom, jak takový karneval probíhá. Tak se ta pětice dobrou hodinku procházela po městečku, až už prošly celé Tenryuu a Mayako, Rei i Natali ty dvě nové zásobily informacemi o všemožných svátcích a zvycích tady v Tenryuu. Tak společně strávily den, až už slunce začalo zapadat za obzor a naše pětice se pomalu rozpustila. Zítra to bude velký den-Fukyuu no Hiruma, no kdo ví, co se může stát…

A konečně VGS XD

14. dubna 2009 v 20:28 | Midori |  Bleskovky a jiné soutěže
Sate moji zlatí návštěvnící, tak konečně 2. kolo VGS. Gomen, teď toho mám moc, ale vynasnažím se vše dohnat. Tak to hlavní, můžete hlasovat do 21.4. 2009. Přeju hodně štěstí a jako vždy, kdo si první napíše, ten dostane můj hlas.

Midori Yoshi


Miharu No Sabaku


Satsuki Belaqwa Daigo


Alegra


Shiny-popcorn


Ormalin


Tak tohle je ale na nic!

10. dubna 2009 v 11:29 | Midori |  Watashi☺
Ohayou všichni, ale já už se naštvala!
Lidi je tohle normální? V jednom kuse nějaký úpravy na blog.cz, no dobré to beru, ale když to tak zmrví a to nové nastavení je úplně neřeknu raději jaké, tak to mi vadí. Nejdou mi někdy přidávat články, nejdou mi psát komentáře, u článků se mi nezobrazují komentáře, no co tohle je?! Fuj, pryč s tím, já chci staré nastavení! Cítíte to stejně? Jo? Super! Tak se taky podepište na petici a dejte si ji na blog, petice jsem viděla i na jiném blogu a podle mě je to dobře, pryč se změnama na nic.
Přiznávám, třeba úprava galerky je fajn, ale ty chyby mě pěkně štvou, tak jen doufám, že se to vyřeší.


Hups

9. dubna 2009 v 22:03 | Midori |  Watashi☺
Sate lidi, tak bohužel, jsou Velikonoce takže pro mě nesnášený svátky a já v sobotu odjíždím pryč. No nic, vynasnažím se dopsat 1. kapitolu Fukyuu a možná začít 13. SHS, teď se mi to nakupilo, ale nebojte, po víkendu snad stihnu i rozjet VGS.
S pozdravem Vaše Midori alias Zelená.

Kalendář

8. dubna 2009 v 21:43 | Midori |  Watashi☺
Tákže konečně jsem se dokopala k tomu, udělat kalendář blogu. Tam budu zapisovat věci jako výročí 1. článku na blogu, narozky SBček a jejich svátky. Takže prosím všechny své SBčka, aby sem do komentů napsaly, kdy mají narozeniny a taky datum svátku. K tomu svátku nemyslím podle vašeho vlastního jména, ale třeba někdo má přezdívku Haruhi a řekne si, že by chtěl mít svátek 2.2. a hotovo, jinak mám zabrané datum 11.8. Těším se na vaše komenty, jo a tady je malé info koho u kterého měsíce mám.

Leden- Sabaku No Gaara
Únor- Kabuto Yakushi
Březen- Tenten
Duben- Minato Namikaze, Kushina Uzumaki a Naruto Uzumaki
Květen- Iruka Umino
Červen- Itachi Uchiha
Červenec- Neji Hyuuga
Srpen- Temari
Září- Kakashi Hatake
Říjen- Naruto Uzumaki
Listopad- Rock Lee
Prosinec- Hinata Hyuuga